0312 278 00 39
0,00 TL ( Ürün)
Sepetiniz
Sipariş Oluşturma
Sipariş Oluşturma

Ofisgross.com.tr müşterilerine her adımda kolay alışveriş deneyimi yaşatmak için kullanıcı dostu bir arayüz anlayışıyla tasarlandı. Bu doğrultuda satın almak istediğiniz ürünleri her aşamada sepetinize ekleyebilir, hangi sayfada olursanız olun, sayfanın sağ üst köşeşinde yer alan “Sepetim” butonuna tıklayarak sepetinizdeki ürünleri incelemekte olduğunuz sayfadan ayrılmadan görebilirsiniz.

 

Ofisgross.com.tr’den sipariş işleminizi sadece üç adımda tamamlayacaksınız.

 

1. Adım: Ofisgross.com.tr giriş sayfasından başlamak üzere ürünlere ilişkin her alt sayfada görebileceğiniz “Sepete Ekle” butonu yardımıyla satın almak istediğiniz ürünü/ürünleri sepetinize ekleyebilirsiniz. Alışverişiniz bittiğinde diğer adımlarına geçmek için üst menüde yer alan “Sepetim” butonuna tıklayınız. Aşağıya inen menüde “Alışverişi Tamamla” butonuna tıklayarak bir diğer adıma geçebilirsiniz. İstersenizde üst menüde yer alan "Satın Al" butonuna basarak sepetinizi görebileceğiniz son sayfaya ulaşabilirsiniz.

 

2. Adım: Açılacak olan sepetim sayfasında ürünlerinizi son bir kez kontrol edebilirsiniz. Ürün adetlerini güncelleyebilir veya istediğiniz ürünü daha sonra satın almak için "Favorilere Ekle" butonuna basarak sepetinizden çıkarabilirsiniz. Devam Et butonuna tıkladığınızda "Teslimat Bilgileri" sayfasına yönlendirileceksiniz.Bu sayfada teslimat ve fatura bilgilerinizi doldurduktan sonra sayfanın altından kargo tercihinizi seçebilir, kargo ücretinin ne kadar tutacağını görebilirsiniz. “Devam Et” butonuna tıkladığınızda “Güvenli Ödeme Sayfası” na yönlendirileceksiniz.

 

3. Adım: “Güvenli Ödeme Sayfası” ödemelerinizi hızlı ve güvenli olarak gerçekleştirmeniz için özel olarak tasarlandı. Bu alanda ödeme tipinizi seçip, "Devam Et" butonuna tıkladığınızda "Sipariş Onayı" ekranına yönlendirileceksiniz. Bu sayfada sepetinizi, ödenecek tutarı, tahmini teslimat tarihini, fatura ve teslimat adresinizi, kargo ve ödeme seçimlerinizi görüntüleyebilir değiştirmek ve/veya eklemek istediğiniz bilgilerinizi güncelleyebilirsiniz. Mesafeli satış sözleşmesini onaylayıp, "Siparişi Oluştur" butonuna tıkladığınızda karşınıza gelecek olan onay sayfasıyla birlikte siparişinizi tamamlanmış olacaktır.

Siz bu işlemleri tamamlayınca ödeme tercihiniz doğrultusunda ilgili departmanımız ödeme işleminizi onayladıktan sonra siparişiniz hazırlanma sürecine alınacaktır. Siparişleriniz;
- Havale / Eft ile gerçekleştirdiğiniz ödemelerinizde sipariş tutarının banka hesaplarımıza yansımasıyla,
- Kredi kartıyla gerçekleştirdiğiniz ödemelerinizde Ofisgross.com.tr  güvenlik departmanı veya ilgili bankanın güvenlik departmanının harcama onayıyla, siparişleriniz gönderim sürecine girecektir.

 

Üye Olmadan Alışveriş

“Ofisgross.com.tr”, alışveriş yapmak isteyen fakat sisteme üye olmak istemeyen kişiler için üyesiz alışveriş imkanı da sunmaktadır.

 

Sipariş Takibi

Siparişleriniz kargoya verildikten sonra sistemimizde kayıtlı olan e-posta adresinize siparişinize ilişkin teslimat detayları gönderilecektir. Bu e-postada yer alan kargo takip numaranız yardımıyla siparişinizin ne durumda olduğunu öğrenebilirsiniz.

kepenk tamiri ray dolap ankara mutfak dolabı ankara banyo dolabı ankara vestiyer ankara duvar ünitesi ankara gardrop ankara tv ünitesi ankara vestiyer duvar ünitesi tv ünitesi gardrop mobilya mobilya ankara bamya çorbası etli ekmek mevlana pide bıçak arası konya tandır kuzu tandır fotokopi makinası fotokopi web tasarımı ankara turizm web sitesi kars turları ankara çıkışlı turlar doğum fotoğrafçısı