0312 278 00 39
0,00 TL ( Ürün)
Sepetiniz
Kargo Seçenekleri
Kargo Seçenekleri

 

1 Günde Teslimat Hakkında Detaylar

Ofisgross.com.tr'den satın almış olduğunuz ürünlerin kargo teslim süresi 1 iş günüdür. Gün içerisinde 16:00’dan sonra vermiş olduğunuz siparişler 1 gün sonra işleme alınır.Ankara içi gönderilerin teslimatları ofisgross.com.tr araçları ile gerçekleştirilir. Sipariş yoğunluğundan kaynaklanacak istisnai durumlar bildirilecektir.Ankara dışı gönderiler anlaşmalı kargo firmaları aracılığı ile gerçekleştirilir.Teslimat adresinin bulunduğu ilin Ankara'ya uzaklığına göre, gönderilerin teslimat süreleri değişkenlik gösterebilir.Ödeme seçeneği, havale ya da EFT olarak seçilen siparişlerin gönderimleri, tutarın Ofisgross.com.tr'ye ulaşması ve onaylanmasını takip eden iş günü içerisinde yapılır.Ankara içi gönderilerde; Cuma günü verilen siparişler talepte bulunan müşterilerimiz için Cumartesi günü teslim edilir.Resmi tatil ve haftasonu günleri "1 günde teslimat" kapsamı dışındadır.

 

Kargo Teslimat Ücretleri

Ankara İçiAnkara içi 10 TL ve üzeri siparişleriniz, ücretsiz olarak teslim edilecektir. Ankara içi 10 TL altındaki siparişlerinizin, gönderim bedeli; desi, ağırlık, vb. bilgilerine göre hesaplanarak faturanıza yansıtılacaktır.

Fotokopi Kağıdı, Klasörler, Mobilya ürünleri ve Sıvı Temizlik Ürünlerinin toplu alımlarında ve benzeri tüm toplu siparişlerinizde ek kargo ücreti talep edilebilmektedir. Oluşabilecek ek kargo bedeli ile ilgili durumlarda müşteri ilişkileri departmanımız sizinle iletişime geçecektir.

Ankara DışıAnkara dışı 50 TL ve üzeri siparişleriniz, ücretsiz olarak teslim edilecektir. İstanbul dışı 50 TL altındaki siparişlerinizin, gönderim bedeli; desi, ağırlık, mesafe, vb. bilgilerine göre hesaplanarak faturanıza yansıtılacaktır.

Fotokopi Kağıdı, Klasörler, Mobilya ürünleri ve Sıvı Temizlik Ürünlerinin toplu alımlarında ve benzeri tüm toplu siparişlerinizde ek kargo ücreti talep edilebilmektedir. Oluşabilecek ek kargo bedeli ile ilgili durumlarda müşteri ilişkileri departmanımız sizinle iletişime geçecektir.

Not: Kargo ücreti konusunda karşılaştığınız beklenmedik durumlarda lütfen müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçiniz.Ofisgross.com.tr Kargo GönderimiOfisgross.com.tr satın almış olduğunuz ürünlerin sizlere en hızlı ve güvenli şekilde ulaşmasına büyük özen göstermektedir. Bu nedenle, sizlere en iyi hizmeti sunabilmek için Türkiye’nin önde gelen kargo firmalarından; UPS ve Aras Kargo ile çalışıyoruz.

 

Ups Kargo Aras Kargo

 

Kargo Teslim Süresi ve Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

 

Siparişinizin gönderimiyle ilgili yaşanacak herhangi bir sorunda, ilgili departmanda görevli arkadaşlarımız sizinle irtibata geçeceklerdir. Bu nedenle sistemimize belirtmiş olduğunuz telefon numarasının doğru olduğundan emin olunuz.

 

Tüm gönderiler adrese ve ilgili şahsa teslim edilmektedir. Kargo şubesinden teslimat uygulamamız yoktur. Alıcının adreste olmaması durumunda birinci dereceden yakınına kimlik bilgilerinin kontrolünden sonra teslimat yapılabilir. Köy ve kasabalara teslimat yapılamamaktadır.

 
 

kepenk tamiri ray dolap ankara mutfak dolabı ankara banyo dolabı ankara vestiyer ankara duvar ünitesi ankara gardrop ankara tv ünitesi ankara vestiyer duvar ünitesi tv ünitesi gardrop mobilya mobilya ankara bamya çorbası etli ekmek mevlana pide bıçak arası konya tandır kuzu tandır fotokopi makinası fotokopi web tasarımı ankara turizm web sitesi kars turları ankara çıkışlı turlar doğum fotoğrafçısı